אודות אורן קובי

אודות אורן קובי

חדשות טובות וטיולים, אודות אורן קובי, הוקדמה כדי לספק מענה לגולשים רבים המעוניינים בחדשות טובות ואופטימיות ולאו דווקא בחדשות קשות/רעות כמו שיש כמעט בכל אתר.

אורן קובי הוא מדריך טיולים אבל אדם אוטפטימי שתמיד חושב על הטוב ועל חצי הכוס המלאה. הוא וצוות האתר מביאים לכם את החדשות הטובות במגוון רחב של תחומים. אודות אורן קובין ועל חדשות טובות הנכם מוזמנים לקרוא ולהתעדכן. כאן באתר.

עובדות מעניינות על הקשר בין חדשות טובות לאופטימיות

למרות העובדה שאנו חיים בעולם מלא בבעיות, יש חדשות טובות בחוץ. למעשה, ייתכן שאתה מקבל את זה על בסיס קבוע. אם אתה לא, ישנן מספר סיבות מדוע יועיל לך להתחיל לחפש את החדשות הטובות והאופטימיות.

אסי מושקוביץ אסי מוש. אתר חדשות טובות

1. חדשות טובות מספקות משב רוח רענן.

החדשות הרעות שמפציצות את מסכי הטלוויזיה וטבלאות השיחה שלנו יכולות להיות מכריעות. לכן, אני, אורן קובי, ן טוען כי, אין זה פלא שאנשים רוצים לשמוע משהו חיובי. למעשה, חוקרים גילו שכאשר אנשים מקבלים חדשות טובות, זה בעצם גורם להם להרגיש טוב לגבי העולם. זו הסיבה שכמה תחנות חדשות אפילו מוסיפות כתבות חיוביות לשידור שלהן כדי לעזור לאזן את השלילי.

כאשר אתה שומע חדשות טובות, זה נותן למוח שלך הפסקה מהשליליות ומאפשר לך להתמקד במה שבאמת חשוב בחיים. זה קצת כמו משב אוויר צח אחרי סופת גשם ארוכה. זה גם מניע אותך לחפש חדשות טובות נוספות בעתיד.

2. חדשות טובות מחזקות את מערכת החיסון שלך.

אין זה מפתיע שאופטימיים נוטים להיות בעלי מערכת חיסון בריאה מאשר פסימיסטים. למעשה, אופטימיות יכולה אפילו להפחית את הסיכון לזיהום בדרכי הנשימה. מחקר אחד של 2,000 אנשים מצא שאלו שהיו אופטימיים סבלו משיעורים נמוכים של מחלות בדרכי הנשימה מאשר אלה שהיו פסימיים. הסיבה לכך היא שאופטימיים נוטים לעסוק בהרגלים בריאים כמו שינה מספקת ונטילת התרופות שלהם. הם גם נוטים לחפש מידע מועיל על מחלתם ולבקש עצות כאשר הם זקוקים לה.

בנוסף, אופטימיות יכולה למעשה לשפר את כישורי ההתמודדות שלך מול כשלונות. לדוגמה, במחקר על זוגות שעברו הפריה חוץ גופית, החוקרים מצאו שאופטימיים היו מסוגלים להתמודד טוב עם ניסיונות הפריה חוץ גופית לא מוצלחים מאשר פסימיסטים. אופטימיסטים נטו לייחס את הכישלון לגורמים חיצוניים ולהאמין שהאכזבה לא תשפיע על מערכת היחסים שלהם בעתיד. פסימיסטים, לעומת זאת, נטו לפתח תסמיני דיכאון ולהאשים את עצמם בכישלון ניסיון ההפריה החוץ גופית.

3. אופטימיות עוזרת לך להתמודד עם לחץ.

מספר מחקרים קשרו גישות אופטימיות להצלחה רבה בתחומי החיים המקצועיים, האקדמיים, הספורטיביים והבריאותיים. הסיבה לכך היא שאופטימיים נוטים האמין שהם יצליחו ושניתן לפתח את היכולות שלהם לאורך זמן. הם גם מסוגלים לעכב סיפוקים ולעמוד בפיתויים. בנוסף, אנשים אופטימיים נוטים לעסוק בפעילויות להפחתת מתח, כגון פעילות גופנית, התרועעות חברתית ומדיטציה.

עם זאת, היתרון המשמעותי של אופטימיות הוא היכולת שלה להדוף מתח ודיכאון. מי שפסימי נוטה לחוות דיכאון, אשר קשור לעלייה במחלות לב ומחלות כרוניות אחרות. לעומת זאת, אלו האופטימיים יותר, הם בעלי סיכון נמוך למצבים אלו והם עמידים  בפני השפעות ההזדקנות.

מוזמנים לקרוא עוד אורן קובי